![](https://lemko-ool.org/wp-content/uploads/2015/05/ool-branch-1-new-york.jpeg)
8 лютого 2014 р. відбулись Річні Загальні Збори 1-го Відділу Організації Оборони Лемківщини в Ню Йорку. На зборах були при¬сутні також запрошені гості: голова 3-го Відді¬лу ООЛ в Пассейку, Н.Дж., Василь Гаргай та член Петро Ґресь; голова 2-го Відділу ООЛ в Йонкерсі, Н.Й. Стефан Капітула.
Збори відкрив голова відділу Михайло Хомик. Зборами керувала президія в складі: предсідник – голова 3-го Відділу ООЛ та член КУ ООЛ Василь Гаргай, секретар – Орест По-пелястий.
Переобраний голова відділу Михайло Хомик подякував за довір’я і закликав до подаль¬шої дружньої співпраці на користь нашої організації і всієї української спільноти.
Новини Відділ
![](https://lemko-ool.org/wp-content/uploads/2023/04/video-akcja-wisla-academia-new-york-featured-850x541.jpeg)
![](https://lemko-ool.org/wp-content/uploads/2024/01/ool-branch-1-75yrs-featured.jpeg)